Дорогі клієнти, ми працюємо і робимо відправки❤ Кошти з продажу йдуть на потребу ЗСУ та волонтерам! Оскільки ми працюємо офіційно, то ми платимо податки, які йдуть до бюджету на соціальні виплати. ЕКОНОМІКА МАЄ ПРАЦЮВАТИ!

Важливі новини

Важливі новини з роботи магазину під час війни

24.02.2022 як і всі я прокинула від сильних вибухів. Росія напала на Україну. По всій території нашої країни була частково зруйновані важливі інфраструктурні об'єкти. Багато хто почав виїзжати. Паніка охопила багатьох. Ми залишилися в Києві усією родиною. Чекали поки налагодится робота структур і т д. І наразі можу сказати, що ми приєднилися до волонтерства і допомагаємо тим кому потрібна допомога. А зараз щей запрацювала Нова Пошта. І це означає, що частково магазин може працювати.

  • Доставка Новою Поштою за умов і графіку комендантськї години - перелік відділень на сайті пошти, тож моніторте.
  • Картки та єПідтримка працюють на сайті
  • Всі кошти з продажу підуть на потреби ЗСУ та ТрО, а також на волонтерські потреи (бензин, ліки)

Строки доставки і відправки

Точно все сказати наразі НЕМОЖЛИВО з відомих причин. То ж пишіть мені в соціальні мережі для уточнень. Дякую. Слава Україні!

Попередні замовлення

Наразі всі товари за попереднім замовленням доставлені не можуть бути, через закриття авіа сполучення. Наразі всі товари з позначкою ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ/ПРЕДЗАМОВЛЕННЯ НЕВІДОМО КОЛИ БУДЕ ДОСТАВЛЕНО.

Те що було замовленно у лютому. Може буде повернуто постачальнику, а кошти повернені. Це питання треба буде уточнювати. Деякі товари я отримала, але не маю змоги відправити в деякі регіони через окупацію. Вони будуть у мене до закінчення війни на збереженні.