Дорогие клиенты, на данный момент у нас нет оффлайн магазина и самовывоза. Все заказы принимаются онлайн. Спасибо за понимание.
Блокнот Гусь Учьоний, в точку

Бесплатная доставка

от 695 грн - Новой Почтой

Оплата

Написать отзыв

Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв

Блокнот Гусь Учьоний, в точку

Описание

Блокнот Гусь Учьоний, в точку

   Блокнот для нотаток Гусь в крапку – для всіх, хто горить навчанням і мріє досягти в ньому неабияких висот. Гусь допоможе вам витягнути щасливий квиток, отримати залік автоматом і знайти спільну мову з викладачем. Головне – завжди носіть його на заняття. Розмітка в дрібну крапку дозволяє вести конспект, малювати графіки і робити будь-які записи. Створено українським брендом Ґіфті.

   25 життєвих сюжетів від ілюстратора Надьожної на всі випадки життя, стильне оформлення сторінок і безлімітний «Гусь-power» на кожен день. У будь-якій ситуації тримай хвіст пістолетом, а блокнот з Гусем під рукою!

   ОСОБЛИВОСТІ :

   • Яскрава обкладинка особистого блокнота з оксамитовим ламінуванням.

   • Усередині кожного третього розвороту – авторські малюнки. Без гострих словечок: всі написи пройшли цензуру;)
   • Якісний щільний папір красивого блокнота (100 г/м2) – німецький Мункен.
   • 160 сторінок із заокругленими кутами приємного молочного кольору.
   • Універсальна розмітка в світло-сіру крапку дуже зручна як для підрахунків, так і для креативу.

    КОМУ ПОДАРУВАТИ :

    Особистий блокнот з Гусем – необхідний помічник для кожного, хто понад усе любить вчитися. У вас же є знайомий, котрий сьогодні йде на йогу, завтра на майстер-клас з живопису, а через місяць у нього запланований курс вивчення латини? Ось саме йому й не обійтися без чіткого розкладу в красивому особистому блокноті.

    Цей красивий блокнот підходить студенту-математику, філософу, художнику – немає ніяких обмежень! Досить любити гумор і креативні речі. Гусь і його іронічні вислови допоможуть не занепадати духом і доводити всі справи до кінця.

    Красивий блокнот з Гусем буде мотивацією вчитися і для вас. Зберігайте в записній книжці ідеї, плани, контакти, відзначайте свій прогрес. Чим наочніше результати, тим більше бажання продовжувати!


    • Модель: BGSD03
    • Наличие: 2
    • 295грн.

    gus, blue