Дорогие клиенты, на данный момент у нас нет оффлайн магазина и самовывоза. Все заказы принимаются онлайн. Спасибо за понимание.

Блокнот Гусь Ученіє свєт, в точку

Блокнот Гусь Ученіє свєт, в точку

Блокнот Гусь Ученіє свєт, в точку

   Блокнот для нотаток Гусь в крапку – для всіх, хто горить навчанням і мріє досягти в ньому неабияких висот. Гусь допоможе вам витягнути щасливий квиток, отримати залік автоматом і знайти спільну мову з викладачем. Головне – завжди носіть його на заняття. Розмітка в дрібну крапку дозволяє вести конспект, малювати графіки і робити будь-які записи. Створено українським брендом Ґіфті.

   25 життєвих сюжетів від ілюстратора Надьожної на всі випадки життя, стильне оформлення сторінок і безлімітний «Гусь-power» на кожен день. У будь-якій ситуації тримай хвіст пістолетом, а блокнот з Гусем під рукою!

   ОСОБЛИВОСТІ :

   • Яскрава обкладинка особистого блокнота з оксамитовим ламінуванням.

   • Усередині кожного третього розвороту – авторські малюнки. Без гострих словечок: всі написи пройшли цензуру;)
   • Якісний щільний папір красивого блокнота (100 г/м2) – німецький Мункен.
   • 160 сторінок із заокругленими кутами приємного молочного кольору.
   • Універсальна розмітка в світло-сіру крапку дуже зручна як для підрахунків, так і для креативу.

    КОМУ ПОДАРУВАТИ :

    Особистий блокнот з Гусем – необхідний помічник для кожного, хто понад усе любить вчитися. У вас же є знайомий, котрий сьогодні йде на йогу, завтра на майстер-клас з живопису, а через місяць у нього запланований курс вивчення латини? Ось саме йому й не обійтися без чіткого розкладу в красивому особистому блокноті.

    Цей красивий блокнот підходить студенту-математику, філософу, художнику – немає ніяких обмежень! Досить любити гумор і креативні речі. Гусь і його іронічні вислови допоможуть не занепадати духом і доводити всі справи до кінця.

    Красивий блокнот з Гусем буде мотивацією вчитися і для вас. Зберігайте в записній книжці ідеї, плани, контакти, відзначайте свій прогрес. Чим наочніше результати, тим більше бажання продовжувати!


    Написать отзыв

    Пожалуйста авторизируйтесь или создайте учетную запись перед тем как написать отзыв

    Бесплатная доставка

    от 695 грн - Новой Почтой

    Минимальная сумма заказа

    Минимальная сумма заказа 100 грн. Если ваш заказ будет меньше этой суммы вы не сможете оформить покупку. Есть вопросы - напишите НАМ

    • Модель: BGSD01
    • Наличие: 3
    10- Продано
    • 295грн.

    gus, black